Modowe trendy – jesień 2022

Wiele trendów przychodzi i odchodzi, ale są takie, które po prostu pojawiają się co sezon. W tym raporcie przedstawimy Ci kilka trendów, które naszym zdaniem pojawią się ponownie jesienią 2022 roku. Należą do nich duże nadruki, wysokie szyje i długie rękawy.

Jesienią 2022 roku przewidujemy, że powrócą duże nadruki. Brzmi to trochę dziwnie, ponieważ w ostatnich kilku sezonach widzieliśmy tak wiele małych nadruków. Ale to prawda: duże nadruki będą znowu popularne, tak jak w 2017 roku. Duże wydruki mogą być czymkolwiek, od wzorów kwiatowych po geometryczne kształty, byle tylko były wystarczająco duże, by ludzie je zauważyli. Istnieje wiele sposobów, w jaki można nosić ten trend. Możesz umieścić zwykłą bluzkę lub koszulę z parą spodni o szerokich nogach i naszyjnikiem z oświadczeniem. Inną opcją jest połączenie sukienki z gładkim t-shirtem i trampkami, aby uzyskać miejski wygląd. Możliwości są naprawdę nieograniczone!

Duże nadruki będą również popularne jeśli chodzi o akcesoria, takie jak buty, torebki i paski. Jeśli chcesz, aby Twój strój bardziej się wyróżniał, możesz połączyć je z czymś prostym, jak białe dżinsy i czarny top lub sukienka. Możesz też bez problemu łączyć ze sobą różne wzory, ponieważ duże nadruki stanowią centrum. Więcej podobnych artykułów znajdziesz nas tronie https://minimish.pl/ .