Jak przerobić własne ubrania?

Niezależnie od tego, czy chodzi o parę dżinsów, koszulę do sukienki czy torebkę, zawsze istnieje szansa, że możesz stworzyć taki sam (lub lepszy!) wygląd za mniej, przerabiając własne ubrania. Skorzystaj z tych wskazówek, aby być swoim osobistym projektantem mody. Więcej na temat ubrań znajdziesz na stronie https://diysy.pl/ .

Jak przerobić swoje ubrania:

  1. Dowiedz się, z czego zrobiony jest dany element – czy jest to wyłącznie tkanina, czy są też inne materiały, takie jak metal lub plastik?
  2. Jeśli pracujesz z metalowymi lub plastikowymi częściami, jakiego są rodzaju?
  3. Jak duże i jak małe ma być nowe ubranie? Wyciągnij trochę papieru i zacznij szkicować. Upewnij się, że wszystkie twoje wymiary są dokładne!
  4. Kiedy już masz swój projekt na papierze, czas przystąpić do pracy! Rozbierz stare ubranie, a następnie użyj swoich szkiców jako szablonów do stworzenia nowych części ubrania z innych tkanin, które mogą działać lepiej dla Ciebie.
  5. Zastanów się, z jakimi tkaninami chciałbyś pracować i czy chciałbyś użyć ozdób lub spróbować bardziej kolorowych tkanin. Nie zapomnij rozważyć trwałość przy wyborze tkanin, zbyt-sukienka, która będzie wymagać dużo noszenia może nie być dobrym kandydatem do koronki, które mogą łatwo zaczepić się na rzeczy!
  6. Do dzieła! skracaj, ucinaj, doszywaj!