Jak wybrać odpowiednie legginsy do ćwiczeń?

Wybierz odpowiednie legginsy do ćwiczeń, zastanawiając się, jak bardzo potrzebujesz wsparcia. Czy chcesz parę o pełnej długości, która zakryje Twoje kostki, czy też przyciętą, która spadnie do połowy uda? Czy szukasz kompresji? Czy oddychalność jest ważna? Odpowiednia para legginsów może zrobić różnicę w twoim treningu, więc poświęć trochę czasu na znalezienie takiej, która zarówno pasuje do twojego gustu, jak i spełnia twoje potrzeby.

Legginsy o niższym kroju są świetne do utrzymania chłodu, gdy jesteś na maszynie cardio lub po prostu chodzisz, ale nie są najlepsze, jeśli szukasz ciasnego dopasowania lub jeśli musisz nosić pewne rodzaje obuwia. Wyższa para może być również bardziej pochlebna – zwłaszcza jeśli jest wykonana z grubszego materiału – i zapewnia lepsze wsparcie.

Nawet jeśli czujesz, że działają przeciwko Twojemu ciału, legginsy kompresyjne są warte dodania do Twojej garderoby treningowej. Pomogą one zachęcić do tonowania mięśni i wspierać kolana i uda poprzez kompresję mięśni. Może to pomóc w zapobieganiu urazom i ułatwić przejście przez trudne treningi. Kompresja pomaga również w krążeniu, co zapobiega obrzękom nóg po długich okresach aktywności. Więcej podobnych porad znajdziesz na stronie https://sportygirl.pl/ .