Jak stworzyć domowe spa?

Istnieje wiele opcji, jeśli chcesz stworzyć swoje własne małe spa w zaciszu własnego domu. Możesz wziąć kąpiel, wykonać masaż gorącymi kamieniami lub nawet po prostu zapalić kilka świec. Jeśli zamierzasz robić któryś z tych zabiegów regularnie, może warto zainwestować w jakieś dekoracje, które naprawdę uczynią to doświadczenie wyjątkowym. Oto kilka wskazówek, jak to zrobić.

Po pierwsze, będziesz potrzebować coś takiego jak podgrzewana podkładka do wanny, która pasuje do Twojej wanny i utrzymuje ciepłą wodę przez wiele godzin. Oszczędza to energię i zapobiega zbyt szybkiemu stygnięciu wody. 

Następnie kup sobie coś takiego jak ta poduszka do kąpieli, abyś mógł się rozciągnąć i zrelaksować podczas moczenia. Następnie, będziesz potrzebował kilku świec i olejków zapachowych by skończyć całą kąpiel masażem. Świece zapachowe są świetne, ponieważ mają ładny, czasami drzewny zapach i są długotrwałe, więc utrzymają Twoją łazienkę pachnącą świeżością nawet po tym, jak przejdziesz przez doświadczenie spa. Są również dobre do oświetlenia, gdy próbujesz się zrelaksować przez dłuższy czas (np. podczas masażu gorącymi kamieniami), aby pomieszczenie nie było zbyt jasne. Więcej o strefie beauty znajdziesz na stronie https://prettyfe.pl/ .