Czy ubieranie się na jeden kolor jest w modzie?

Choć czarno-białe zestawy pojawiają się już od dłuższego czasu w naszych domach, trend ten nabrał ostatnio rozpędu, a wiele fashionistek stawia pytanie: Czy ubieranie się w jednym kolorze jest modne?

Jednym słowem, tak. Przynajmniej jest to ciekawy pomysł do wypróbowania. To nie to samo, co ubieranie się w całości na czarno lub na biało – zamiast tego, najprostszym sposobem jest wybranie jednokolorowej bluzki i połączenie jej z czarnymi spodniami lub spódnicą, a następnie dodanie kilku akcesoriów, które grają z tym kolorem. Na przykład możesz założyć biały bawełniany sweter, a następnie założyć czarne dżinsy, czarne buty i może czerwony szalik lub czerwoną biżuterię.

Ten wygląd jest świetny, ponieważ pozwala skupić się na tworzeniu warstw tekstury i zainteresowania poprzez mieszanie materiałów – pop czerwonej biżuterii na tle białego materiału koszuli jest jak nic innego. Tworzy to nieoczekiwany wygląd, który jest jednocześnie chłodny i ciepły, co jest czymś, co może być trudne do osiągnięcia. Jedynym minusem jest to, że nie pozwala na zbytnie wykorzystanie wzorów i nadruków – chociaż mogłabyś założyć do tej stylizacji bluzkę z abstrakcyjnym nadrukiem, to jednak wybierając coś bardziej dosłownego, jak na przykład bluzkę w kwiaty, możesz ryzykować, że będziesz wyglądać zbyt intensywnie. Więcej artykułów o modzie znajdziesz na stronie https://slowerful.pl/ .