Dla kogo będzie idealny masaż kobido?

Masaż kobido to japońska sztuka masowania twarzy, która pozwala na osiągnięcie zachwycających rezultatów. Przebiega w formie kilku sesji, które pozwalają na uzyskanie ostatecznego, idealnego efektu. Jednak już po pierwszym masażu widoczna jest wyraźna poprawa cery. Na czym polega i dla kogo jest dedykowany? Przekonaj się!

 

Jak wygląda masaż kobido?

Masaż kobido przeznaczony jest dla pań, którym zależy na poprawie wyglądu twarzy. Dlatego dedykowany jest nie tylko osobom mającym problemy z cerą, ale też tym, które po prostu chciałyby jeszcze bardziej podkreślić jej piękno, zwłaszcza przed większą uroczystością.

Oprócz tego skorzystają na nim wszystkie osoby, które ze względu na wiek i naturalne procesy zachodzące w organizmie zauważyły pogorszenie stanu skóry. Mogą to być zatem zmarszczki, opadający kontur twarzy lub powieki, albo też pogorszenie wyglądu cery, w tym jej szary koloryt czy utrata gęstości i jędrności. W efekcie masażu zostanie bowiem uelastyczniona i wzmocniona skóra, poprawi się owal twarzy oraz cały jej koloryt. Co równie ważne, wpływa pozytywnie na samopoczucie. Inne jego zalety można znaleźć pod adresem https://faceco.store/products/masaz-kobido.

 

Czy masaż jest dla wszystkich?

Podobnie jak wszystkie zabiegi, masaż kobido ma pewne przeciwwskazania, na które należy zwrócić uwagę. Przede wszystkim nie powinien być wykonywany w przypadku stanów zapalnych całego organizmu, skóry czy zębów. Nie może być także wykonany, gdy przerwana jest ciągłość naskórka albo niedawno wykonywane były zabiegi, takie jak mezoterapia czy botoks. Nie jest wskazany dla osób z cerą naczynkową, ponieważ może zaostrzać jej problemy.