Jakie kwiaty na stół wybrać na rodzinny obiad?

Jeśli organizujesz rodzinny obiad, jakie rodzaje kwiatów stołowych są najlepsze do użycia? Będzie to zależało od rodzaju nastroju, jaki chcesz stworzyć i atmosfery panującej w Twoim domu. Oto kilka ogólnych wskazówek, które pomogą Ci w wyborze:

 

Jeśli chcesz ustawić formalny ton dla kolacji, rozważ użycie jedwabnych aranżacji. Jedwabne kwiaty wyglądają realistycznie i są bardzo łatwe do ułożenia. Są one dostępne we wszystkich rodzajach kolorów, zbyt, więc można znaleźć jeden, który pasuje do naczynia lub nawet schemat kolorów domu. Możesz również użyć prawdziwych kwiatów, jeśli chcesz swobodę, jak również formalność. Możesz użyć wazonu z długimi łodygami, aby ludzie mogli je zobaczyć zza stołu lub pójść z mniejszymi bukietami, które mogą zmieścić się wewnątrz szklanych naczyń, które siedzą na stole.

 

Jeśli masz dzieci na kolacji, rozważ użycie plastikowych lub papierowych kwiatów zamiast. Będziesz w stanie uzyskać bardziej kolorowe opcje w ten sposób, ponieważ nie będą one kolidować z porcelaną i są o wiele łatwiejsze do czyszczenia po kolacji jest ponad. Plastikowe kwiaty również są w różnych kolorach i stylach, pozwalając Ci wybrać coś, co pasuje do Twojej zastawy, ale nadal jest wystarczająco zabawne dla dzieci.