Jaka jest najlepsza wyrzynarka akumulatorowa Makita?

Coraz więcej osób przestawia się na prawie całkowicie bezprzewodowe elektronarzędzia. Może to być spowodowane wyborem lub zasadami panującymi w miejscu pracy. Teraz ważniejsze niż kiedykolwiek jest posiadanie świetnej wyrzynarki, która pozwoli nam wykonywać prace, których potrzebujemy, ale z mocą pochodzącą z akumulatora.

Która wyrzynarka Makita 18V?

Zawsze warto zauważyć, że najbardziej przystępnym sposobem na unowocześnienie swoich narzędzi akumulatorowych jest wybranie wersji tylko do zabudowy. Jest to szczególnie prawdziwe, jeżeli już zainwestowałeś w platformę akumulatorową. W tym przypadku, gama akumulatorów 18V LXT lub 10,8V CXT firmy Makita. Wystarczy włożyć jeden z akumulatorów i można zaczynać. Nie dostaniesz ładowarki ani nic bardziej wyszukanego w pudełku, ale zaoszczędzisz pieniądze. Kolejne świetne narzędzie z nowej serii CXT, działa zgodnie z opisem i ma dużą moc. Wskaźniki naładowania akumulatorów są mile widzianym dodatkiem.

Jak to się zaczęło?

Kiedy Makita zmodernizowała swoją platformę akumulatorów 10,8 V, było jasne, że firma chce zapewnić taką samą jakość i funkcjonalność narzędzi akumulatorowych, jakie można znaleźć w jej popularnej gamie 18 V. Wsuwane akumulatory ze wskaźnikami naładowania, ale mniejszy ciężar. JV103 to wyrzynarka akumulatorowa makita z tej nowej rodziny narzędzi, która jak na urządzenie zasilane napięciem 10,8 V, jest naprawdę mocna.

Rozmiar ten sam

Rozmiar jest zachowany dzięki bezszczotkowemu silnikowi. Nawet jeśli urządzenie pracuje na akumulatorach o niższej mocy, czas pracy jest bardzo długi. Delikatny start jest również obecny, co pomaga w kontroli podczas rozpoczynania cięcia. Silnik zapewnia prędkość do 3000 obrotów na minutę za pomocą regulatora. Długość skoku wynosi 23 mm, co przekłada się na cięcia do 90 mm w drewnie i 10 mm w stali konstrukcyjnej. Wyrzynarka akumulatorowa makita to również beznarzędziowa wymiana brzeszczotu, oświetlenie LED, stała kontrola prędkości oraz możliwość ukosowania w lewo i w prawo do 45º są również obecne.