Naprawa laptopów, serwis laptopów,

Naprawa laptopów, notebooków

Laptop, kiedyś jeden w domu teraz kilka. Niestey wraz z ilością nie idzie już jakość wykonania laptopów. Laptopy z końca pierwszej dekady XXI wieku działają do dziś (mój pierwszy laptop służy mi do dzisiajeszego dnia i jest z znakomitej kondycji).

Producentom można zarzucić nawet celowe działanie poprzez wykonanie laptopa w taki sposób aby przeżył okres gwarancji a potem się popsół.

naprawa laptopow
Nie bez cegiełki pozostaje sam użytkownik, który często nie dba o laptopa albo nie wie jak dbać.

Każdy kierowca wie, że trzeba wymieniać olej, klocki jak są zużyte filtry itp. Jednak użytkownik już tak nie myśli bo sądzi, że laptop jest już na wieki i nie wymaga napraw czy serwisu.

Najczęstrze usterki laptopów związane są z:

  • przegrzewaniem się układów graficznych na wskutek problemów z odprowadzaniem ciepła (dziś laptop działał a jutro już się nie włączy). Laptop na kolanach na kołdrze itp. Zalecana jest wymiana past i termopadów jak i czyszczenie całego układu chłodzenia raz na rok. Kosztuje to grosze a gwarantuje bezawaryjną pracę,

  • zalaniem laptopa płynami, najczęściej przez dzieci ale i dorosłym też się zdarza. Odłącz natychmiast zasilanie, postaraj się wyjąć baterię i postaram się go uratować - dzwoń natychmiast po zalaniu !!!

  • uszkodzenia mechaniczne, wyrwane zawiasy, czasem tak, że ekran trzyma się tylko na kablach !!!, połamane gniazda: usb, zasialania, słuchawkowe i pozostałe, uderzenia w matrycę spowodowane złością lub gwałtownym zamykaniem ekranu, itp itd, stłuczenia, upadki

  • przypadki losowe, celowe działanie producenta (np: żywotność baterii - cykle rozładowania i naładowania).


Każdy naprawiany laptop objęty jest gwarancją oraz zabezpieczony jest systemowo na wypadek usterki oprogramowania w myśl zasady, którą stosuję. Podczas naprawy laptopa  czy notebooka Klient jest informowany o kosztach naprawy telefonicznie.

 

Z moich usług korzystają również instytucje takie jak: urzędy, szkoły, firmy i indywidualni użytkownicy. Dołącz do grona zadowolonych Klientów i pamiętaj:

"Jeśli nie czujesz się w czymś dobrze lepiej zleć to specjaliście, zaoszczędzisz na czasie, zaoszczędzisz nerwy i pieniądze"

 

Portfolio
 
                             
logo joanna   logo zalfon web   elmarkowicz logo   auto szyby czb   aslogo czb   sanus   trumax   tinen

 

 

Prośba o oddzwonienie Zostaw swój numer telefonu. Oddzwonię do Ciebie.
Wpisz imię
Wpisz telefon
Dziękuję za pozostawiony telefon. Oddzwonię najszybciej jak będzie to możliwe.

Kontakt

Strony www,
pozycjonowanie stron,
naprawa komputerów,
naprawa laptopów

tel. 888 566 428
21-100 Lubartów